diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Mütehassıs doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek aramak gerekir.

kaan Hekim satma benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonrasında balon kabil şçalışmati doktora gittim bâtınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı boşşeşcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı sadece biri olmadıgı muhtevain geçer dedim dayanacak kabil değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi lakin ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o nokta şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş vaziyet da çabucak sağ arkaya sağlıklı iki şişlik ve bâtıni hafiften parafin üst yana agrıyı belirtmek bağırsakin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 sayaç kolaylıkla etiriyor fakat vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım fakat tüm acılarımla belirtim durumumu.

Uzman hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

dilek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şsoruniklik sanki daha da artmakta napmalıyım üç günde şişiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 yasındayım dısımın indinde et war arıo lakin aşkın deıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

Mütehassıs doktor Diş röntgen filminize bakarak elan kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik strüktürsı yerinde ise kesinlikle implant öneririm..

dündar Hocam selam.Benim 2 gün önce sol üst arka dişimde 20 likle diş eti kanaması için ne yapmalı onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Uzman hekim Sizi gıyaben otama etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

Erek Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ dideüme etki yapar mı ? Çünkü sağ reference boşlukümde balkılar oluşhamur esasladı.

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şanlayışlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

Bilirkişi doktor Hamilelikte gerçekte pek çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun hakikat abse olup olmadığının selim teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki peşış haysiyetiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Elif Selam ben Türkiye’bile matemıtefsir bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu binaldı . Suan tatil bâtınin almanyadayım emniyetsiz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim turfa dolgundan dolayı ağrı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur oluştuğunu sinirlerinin yakın bir sekilde öldürülmediğini söyledi o havza apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek geçici dolgu yaptı fakat benim halen kafayı manca derecede bir vecam var kulağıma iaşeıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu balkılar hekim uygun oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi fazlasıyla şiddetli ağrım var bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *