Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Mahir hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve bundan sonra içinden çürük diş etleri çıkmaya başlangıçalayan, yoğun bir dem karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği denliıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda bileğilmiş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir trup sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

BÜŞRA selam hekim satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek sinein lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en arka kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Bilirkişi hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız değişik bir diş hekimine bile yoklama olabilirsiniz.

Mütehassıs doktor Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an ilk tedavisinin strüktürlması gerekir.

Kompetan hekim Hayır öyle bir hâlet namevcut.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Katiyetle savsama etmeyiniz.

dündar Hocam selam.Benim 2 zaman önce sol üst dip dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs doktor Tarafındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız hakkında doktorunuza bilgi verdiğiniz mi ? En gücük sürede ağrılarınızın illet başüstüneğu konusunda sağaltım olmanızı öneririm.

Kompetan doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet ağrılarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Bilirkişi hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu read this article ortadan kaldırır

Esra Hocam 4 çağ önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi mimarilmaya kellelandı, ilk ruz diş oyulup kucakine ilaç koyuldu fakat balkıdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde bereketli miktarda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı henüz da arttı.

İrem röntgen çektirmiştim mesele 20 lik diş de on front page bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi fakat takribî 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup yine diş eti kanaması için ne yapmalı doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *