diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bâtınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun tarafünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs hekim Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek nezaret etmek gerekir.

ilknur 3-4 ruz önce hat tedavisi örgüldı disime suanlik disimde gelgeç dolgu var. Amma tedaviden sonra bogazimda iltihapli ülser kabil birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken yarayor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

Mahir doktor Dişinize yönelik olarak yapmış evetğunuz bu muamele son aşama hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) iğne yahut diğer bir beden batırmanız bulunan problemlerın üzerine farklı sorunları da eklemenizden özge bir yarar sağlamayacaktır.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz üzere takkadak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

değirmi parafin bir iltihaplı mıntıka var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Mütehassıs doktor Diş kırılmalarının en majör nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

esra Hocam merhaba . Benim our website zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Yalnız hala dertsı var acaba düzgülü mi?

Nisan Hekim satma merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıharemlması icap ettiğini söyledi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne bugün gidip dişimi cekebiliim

Mütehassıs hekim Burak satma bana lakırtıırsa burada bir ilhihaplanma alay konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk read what he said terapi edilmesi gerekir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini izleme fail ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeni baştan oluşup oluşmadıklarını yoklama edecektir.

güleğlenceli merhaba hocam 3haftadır diş pop over to this site vecası çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine kelleladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine temelaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *